Jei kartais “pagauname” save tokiu momentu, kai atrodo, kad viskas sustojo vietoje ir aplink nieko nevyskta, tai visuomet gera prisiminti, kad kiekvienas žmogus gali klysti. Tai reiškia, kada klysti galime ir mes patys, o aplink tikrai kažkas vyksta.

Tiesiog tereikia labiau įsižiūrėti, įsiklausyti…

Paprastai vasaros metu dauguma šiek tiek aptingstame, sulėtiname tempą, bet ar tas yra vertinga? Jei pažiūrėtume šiek tiek iš kitos pusės, tai rasime labai nuostabių dalykų 😉

Jei gatvėse važiuoja daug mažiau automobilių – tuomet mes galime jaustis saugesni. Tai jokiu būdu nereiškia, kad toje pačioje gatvėje turėtume padidinti greitį ir nustoti nerimauti. Kiekvieną kartą, kai veikiame – turėtume būti susikoncentravę į veiklą. Aišku, su tam tikromis pertraukėlėmis 😉

Vasaros metu yra gera ruoštis vis kitam sezonui. Gera yra pasižvalgyti aplink ir pastebėti, kas vyksta šalia mūsų. Vasara – tinkamas laikas planuotis ir mūsų pačių tobulėjimui skirtus renginius. Ir jų visada yra pakankamai, kad galėtumėt išsirinkti tinkamiausią.

BelieveSavo skaitytojams rekomenduojame keletą naujų seminarų, kuriuos rengiame patys, mūsų partneriai arba tai yra bendri renginiai.

Taigi dar vasarą galėsite pasimėgauti daug gyvenimiškos ir profesinės patirties turinčiais Jack ir Helen Makani, kurie Lietuvoje surengs du intensyvius mokymus. Abu juos galėsite aplankyti už mažesnę nei įprastą kainą. Jums tereikės užsiregistruoti per Baltijos koučingo centro puslapį.

Jei domitės, kaip koučingą pritaikyti kasdienėje veikloje sau – raskite laiko pasidomėti programa.
Jei norite šiek tiek kitokių įspūdžių – pasinerkite į meditacinius atradimus. Tikrai bus verta ;).

Naujų žingsnių turime ir mes patys. Jau kelintus metus planavome ir galiausiai išbandome. Jei yra Jūsų tarpe pažįstamų rusakalbių, kurie domisi koučingo mokymusi – nuo spalio mėnesio startuoja koučingo mokykla rusakalbiams. Programa ta pati, kuri patvirtinta ICF (International Coach Federation) ir kurią Lietuvoje jau baigė 13-a laidų. Taip pat – po kelias Rusijoje ir Latvijoje.

Visada yra pats geriausias laikas žengti naujus žingnsius į ten, kur dar nesame buvę. Mes tai darome, vis kažką naujo atrandame ir ieškome naujų, dar niekada nelankytų savęs ir kitų pažinimo vietų.

Viena iš tokių vietų buvo neseniai pasibaigęs Atradimų savaitgalis, kuris tikrai bus rengiamas dar kartą. O gal būt ir ne vieną ;). Plačiau apie jau įvykusį –  greitu metu, o dabar renkame naują grupę, kuri nori puikiai praleisti laiką ir išmokti šį bei tą naujo, atrasti tai, kas buvo užmiršta arba patirti visiškai naujus įspūdžius bei suvokimus.

Nepamirškite ir progų susipažinti su naujai Lietuvoje žingsniuojančiu žaidimu Points of You, kuris suteikia vis naujo požiūrio bet kuriam, kuris juo pradeda naudotis.

O kartu su Points of You žaidimu dar žaisime ir Cash Flow – edukacinį žaidimą apie asmeninius finansus. Pasinaudokite progomis ir išbandykite tai, kas Jums tinkamiausia.

Geros kloties

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *