Kada yra pats tinkamiausias laikas tobulėjimui?
Ar tai turėtų būti susiję su konkrečiu metų laiku? Su paros laiku? Tai priklauso nuo nuotaikos ar nuo to, ką mums paliepia mokytis kiti?

Per daug klausimų, kad juos būtų galima atsakyti vienu metu ir vienu atsakymu!

Kiekvienas iš mūsų esame unikalūs ir skirtingi. Kiekvienam yra skirtingi poreikiai ir būdai, kaip pasiekti tinkamiausių rezultatų. Būtent rezultatų mes labiausiai ir norime. Norime matyti tuos pasikeitimus, apie kuriuos dar tik svajojame.

Dėl to džiaugiamės, galėdami pranešti, kad vasarai esame parengę keletą seminarų, kurių metu turėsit galimybę daugiau laiko skirti sau, savo mintims bei jausmams.

Laiko sau visada turėtume turėti pakankamai ir vertinti tai, ką skiriame sau. Ypač, kai tas skirtas laikas gali duoti naudos ateityje.
Juk labai paprasta yra išleisti pinigus, nes turime šansą juos užsidirbti iš naujo; paprasta prarasti bet kokį daiktą, nes dar geresnį galime įsigyti mainais į naujai uždirbtus pinigus; net ir praradę draugą… jį galime pažinti iš naujo ir pradėti viską kitaip.
Deja, yra vienas dalykas, kuris niekada negrįš atgal. Jei praradome laiko – jo negalėsime naujai nusipirkti, užsidirbti. Jis nebegrįš.

Būtent dėl to turėtume labiau vertinti tą laiką, kurį skiriame sau. Laikas – vienas iš svarbiausių turtų, kurių dar turime.
Pasirūpinkime, kad jį praleistume tikslingai.

Du paskutiniai birželio ir liepos savaitgaliai kaip tik tam ir būtų skirti.
Kartu su Lyderystės akademija lauksime Jūsų netoli Kaišiadorių įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje, kur daug ką atrasime iš naujo ir turėsime progos pažvelgti kitaip tiek į save, tiek į santykių su kitais kokybę. Pasitobulinsime koučingo technikas kasdieniam jų naudojimui, pažvelgsime į tuos pačius klausimus skirtingomis vidinėmis būsenomis su NLP treneriu Tomu ir koučingo specialistu Povilu.
Kviečiame apsilankyti Atradimų savaitgalyje ir, besimėgaujant poilsio akimirkomis, skirti kokybiško laiko SAU.

Miškas

Liepos pabaigoje iš daug arčiau pažvelgsime į savo piniginę.
Kaip dažniau būna: pinigai greičiau ateina ar palieka Jus? 🙂Senos tiesos apie taupymo naudą, rizikos įvertinimus, sprendimų priėmimus gali atrodyti vėl visai naujai, kai visas asmeninių pinigų srautas bus padėtas tiesiog ant žaidimo lentos. Pažvelkime į tai šiek tiek naujai. Paskutinį liepos savaitgalį skirsime laiko žaidimams. Rimtiems žaidimams!
Jei oras bus tinkamas – žaisime pušų paunksmėje, o jei savaitgalio saulę lydės lietus – žaidimų lentas ir korteles naudosime Juodam name.

Esame tikri, kad tai bus nauja ir nepatirta. Finansinį žaidimą apie asmeninių pinigų srautus derinsime su kita proto mankšta ir skirtingais požiūrio kampais reaguosime į galimus pasikeitimus mūsų gyvenimuose. Seminaras numatytas liepos pabaigoj ir mums talkins Jurijus iš Intelektualaus fitneso klubų asociacijos.
Atvykite vienas(-a) arba kartu su savo antrąja puse į Finansinio raštingumo koučingo seminarą ir pasipraktikuokite finansus valdyti kokybiškiau.

POY

Abiejų seminarų metu vis naudosime Tarptautinės koučingo specialistų federacijos patvirtintą mokymosi metodiką – POINTS OF YOU žaidimą.
Tad tiems, kas norės labiau išmokti juo naudotis arba atrasti save šio žaidimo mokytojo vaidmenyje – raskite laiko ir per vieną dieną susipažinkite su šiuo žaidimu ir asmeninio tobulėjimo technika išsamiau.

Liepos mėnesį renkama pirmoji Lietuvoje POINTS OF YOU PRAKTIKO grupė.

Rodos, kad visą vasarą turėsim daug gero laiko!

Susitikime dažniau, o mes stengsimės, kad Jūsų lūkestis tobulėti būtų patenkintas kaip galima labiau.
Taip galėsime kartu bendradarbiauti… Na, o ši informacija pasieks Jus greitu metu 😉

Iki malonių susitikimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *