Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučingo sesijų vedimas darniai papildo mano, kaip mokymų trenerio, profesinę veiklą. Džiaugiuosi matydamas koučingo sesijų bei mokymų metu besikeičiančius žmones, kurie atranda savyje vidinę energiją, motyvaciją bei didesnį pasitikėjimą savimi.
Mano klientais yra fiziniai asmenys bei vadovai ir organizacijos, kurios taikydami koučingą kaip vadovavimo stilių sieka atskleisti ir maksimaliai panaudoti dabuotojų vidinį potencialą.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Šiais laikais yra labai daug galimybių pasiekti įvairius tikslus: finansinius, karjeros, laisvalaikio leidimo. Bankai, mokymų įstaigos, profesionalūs konsultantai, koučeriai visada pasiruošę padėti. Žmonėms dabar atsiranda kita problema – jie pasimeta šiose galimybėse ir nežino, KOKIŲ tikslų siekti, KO norėti, kad jų gyvenimas būtų laimingas ir prasmingas.
Koučingo sesijų metu visų pirma siekiu padėti žmonėms išsiaiškinti ir geriau suprasti savo gyvenimo misiją, pašaukimą. Tada tikslų nustatymas ir profesinėje veikloje, ir asmeniniame gyvenime tampa labai paprastas, o jų siekimas yra malonus ir kūrybiškas procesas.

Keletas atsiliepimų apie Valdemaro sesijas, mokymus iš klientų?

Valdas koučingo sesijų metu profesionaliai tvirtai vienoje rankoje laiko veidrodį, atspindintį tavo pasąmonės sumaištį, o kitoje žibintą, nukreipianti tavo žvilgsnį į tuos pasąmonės užkaborius, kuriuose ir slypi tavo tiesos ir atsakymai…Koučingo sesijos su Valdu leido pamatyti puikų verslo sprendimą ten, kur jo nemačiau ištisus dvejus metus!!!

Daiva Petrošienė / Psichologė, verslininkė

Koučingo sesijos su Valdu labai padidino mano pasitikėjimą savimi. Sesijų metu išgryninau savo vertybes. Ėmiau jų laikytis ir mano gyvenimas pasisuko teigiama linkme.

Sigitas Pašakinskas