Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Kodėl vedu koučingo sesijas?
Būnu pakylėta ir sujaudinta, kai klientui pokalbio metu ar po jo ateina įžvalgų ir susivokimo akimirkos, kai jų gyvenimai pradeda  keistis lengvai ir paprastai, būnu patenkinta ir džiaugiuosi, kai klientui sugrįžta vidinė ramybė ir harmonija.
Ko klientai gali tikėtis?
Mano esminė pozicija: su klientu viskas yra gerai. Ir tinkamiausią atsakymą sau Jis turi. Tik kartais tas atsakymas ar sprendimas būna pasislėpęs. Mano siekis – nuoširdaus ir atviro pokalbio metu padėti klientui atrasti tinkamiausius atsakymus ir sprendimus. Lengvai ir paprastai.

Keletas atsiliepimų apie Nijolės sesijas, mokymus iš klientų?

Susitikimo metu jaučiausi laisva, galinti išsipasakoti. Galėjau pasitikėti. Kadangi 14 metų gyvenu tenkindama ne savo poreikius bei norus, buvo labai gerai tai suvokti ir suprasti. Dabar stengiuosi įsiklausyti į save. Man tai labai svarbu ir naudinga, kad tai buvo įvardinta. Pats rezultatas suteikė pilnatvės jausmą. Tai buvo džiaugsmas, kuris veda prie išlaisvinimo.

Buvo tobula. Labai šilta, labai nuoširdu, labai profesionalu, labai tikra. Pasiekiau daugiau nei tikėjausi. Labai aiškiai identifikavau ir įvardinau problemą, norimą ateitį ir svarbiausia konkrečius veiksmus norimai ateičiai pasiekti. Labai labai patiko naudota piešimo technika.

Susitikimo metu buvo sukurta saugi atmosfera, jaučiausi rami, o pokalbis vyko labai konstruktyviai Taip, rezultatą pasiekiau. Į susitikimą atėjau jausdamąsi pasimetusi, jaučiau nežinojimą, nemačiau sprendimų. Po susitikimo jaučiu situacijos aiškumą, prie kurio priėjau pati subtiliai vedama psichologės. Jaučiuosi atradusi vidinių jėgų ir tolimesnę darbo su savimi kryptį.