Marius Pranauskas

Kontaktai

marius.pranauskas@gmail.com

www.pranauskas.com

 

“štai ir GALIU! Tereikia žengti pirmą žingsnį – nuo jo prasidėjo visos tolimiausios kelionės.

Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Karjerą pradėjau daugiau nei prieš 10 metų (2007m.) būdamas inžinieriumi. Ir jau po kelių metų supratau, kad santykis ir ryšys su žmonėmis man yra labiau svarbus nei mobilaus ryšio tinklų schemos. Nuo tada (2013m.) pradėjau dirbti su žmonėmis, kurdamas paslaugas. Koučingu pradėjau domėtis kai pastebėjau, kad siekiant padėti išlaisvinti kolegų ir darbuotojų vidinį potencialą – nepakanka peržiūrėti vien kelių motyvacinių youtube video ar išklausyti poros audio knygų. Galiausiai pats patyręs koučingą iš kliento pusės nusprendžiau padėti atsiskleisti ir kitiems, baigdamas koučingo mokyklą. Nuo 2020m. pradžios vedu individualius koučingo užsiėmimus. Daugiausia dėmesio skiriu darbui su žmonėmis IT sektoriuje, kuris itin greitai augdamas kelia didelius iššūkius tiek vadovams, tiek darbuotojams pasireikšdamas streso ar net perdegimo forma.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Individualių koučingo užsiėmimo metu siekiu užmegzti nuoširdų ir tikslams pasiekti pasiruošusį ryšį su klientais.

Užsiėmimų metu dažnai tenka “paprakaituoti” – didžioji dalis augimo slypi vos žingsnelis už mūsų komforto zonos ribų. Neretai taikau G.R.O.W metodiką, tačiau kadangi kiekvienas klientas yra unikalus – tokie pat ir individualūs užsiėmimai. Tikslų siekiame mažais žingsneliais.

Profesiniams įgūdžiams ugdyti (pagrinde Lyderystei) taip pat naudoju ir “Į kolegas orientuoto koučingo” (“Stakeholder centered coaching by Marshall Goldsmith) metodiką.

Kurią koučingo specialistų mokyklą baigėte ir kada?

30-a laida, 2019 metai.

Kokia Jūsų koučingo patirtis (praktikos metai, individualių sesijų skaičius)?

Koučingo sesijas vedu nuo 2020 m.
80+ pravestų sesijų.

Parašyk man