Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučingo technikomis grįstos studijos St. Martin’s koledže (Anglija) pakeitė mane, mano darbo ir bendravimo būdą, o BKC koučingo mokymai padėjo suvokti, kad norų įgyvendinimui tikrai nėra laiko ar greičio apribojimų. Tikiu, kad galiu padėti  norintiems keistis ir keisti, ieškantiems kelio, sprendimų darbe, santykiuose ar kasdieniame gyvenime, stovintiems kryžkelėse, užstrigusiems krizėse, bėgantiems ir negalintiems sustoti ar dar nedrįstantiems startuoti.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Kai girdžiu “nežinau, ko noriu”, “noriu, bet nesu įsitikinęs (-usi)”, padedu suprasti, įsitikinti, pasitikėti savimi, spręsti, planuoti ir veikti. Kai girdžiu “turiu daugybę idėjų, bet ką daryti”, “noriu apsispręsti, atsirinkti, susiplanuoti, pakeisti įgūdžius”, padedu tai daryti nuosekliai, sistemingai, apgalvotai, atsakingai ir su išliekamąja verte. Tebūnie tai atsakymas į klausimą ‘kur mokytis, kuo užsiimti, ką ar kaip daryti’, svarbiausia, kad žmogus suprastų savo vertybes, matytų savo stiprybes, džiaugtųsi SAVO sėkmės patirtimi ir sprendimų autoryste.

Keletas atsiliepimų apie Loretos sesijas, mokymus iš klientų?

“Padėjo geriau susivokti savo sprendimuose. Suteikė didesnio pasitikėjimo savimi. Padidino mano motyvaciją ir užsispyrimą siekiant užsibrėžto tikslo.”,

“Padėjo numalšinti stresą ir nerimą. Padėjo suprasti tam tikrus trūkumus ir sugalvoti  veiksmus  jiems pašalinti.”,

“Labiausiai patiko Jūsų užduodami klausimai, nes jie buvo nešališki. Išlaukdavok kol aš prabilsiu, nekišot savo nuomonės. Jautimas kliento erdvės, nebuvau spaudžiama atsakyti greitai ir duoti atsakymus. Dar patiko instrumentų pavyzdžiai, kuriuos galėsiu panaudoti ateityje.”