Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Matyti šviesėjančius veidus ir spindinčias akis bei didesnį tikėjimą ir pasitikėjimą savimi  – didelė motyvacija toliau tobulėti pačiai kaip žmogui ir kaip specialistei. Mano klientai –žmonės, kurie ieško atsakymų ir sprendimų į iškeltus klausimus ar numatytas užduotis bei norintys savo svajones/idėjas paversti apčiuopiau rezultatu. 

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Tai life coaching‘o sesijos. Klientas sesijoje gali tikėtis atsakymo į rūpimą klausimą. Giliau save pažindamas ir suprasdamas bei priimdamas save tokį, koks jis yra, klientas randa geriausius sprendimus savo tikslams siekti.

Keletas atsiliepimų apie Linos sesijas, mokymus iš klientų?

Sesija vyko neįsprastu tempu. Jautėsi stiprus koučerio laiko valdymas ir darbas numatyta tema. Tas privertė mane susikaupti.

Sesijoje labai lengvai pradėjau kalbėti apie dalykus, kurie kėlė rūpesčių (paprastai su niekuo nesidalinu savo problemomis). Nejučia paprastas pokalbis virto struktūruota sesija, kurios rezultatu pats buvau maloniai nustebintas. Supratau, kad į kitas sesijas galiu ateiti su konkrečiais klausimais, į kuriuos atsakymus rasiu pats ir niekas neprimes man savo nuomonės. Suvokiau, kad pats galiu inicijuoti pokyčius.

Sesijos rezultatas geras. Suvokiu, kad pokyčiai nebūtinai vyksta iškarto ir dideliu posūkiu. „Step by step“ principas taip pat duoda gerą rezultatą. Mokausi būti kantri ir nereikalauti daug iš savęs, ir kitų.