Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Mane žavi kiekvienos koučingo sesijos unikalumas, nenuspėjamumas. Tai tarsi kelionė po nežinomą šalį. Man įdomu pažinti žmogų, jo vidinį pasaulį, tuos žmoguje vykstančius vidinius procesus, kurių išdava- motyvacija, gilesnis savo vertės suvokimas, supančio pasaulio įprasminimas.
Koučingo sesijos man ne tik galimybė saviraiškai, savo gebėjimų realizacijos forma, bet kartu tai ir stipri motyvacija mano pačios „augimui“. Gaunasi toks nuostabus derinys- kuo labiau „augu aš“ kaip asmenybė, kaip specialistė, tuo didesnę naudą galiu duoti visuomenei. Vienas veiksmas skatina kitą, tai kaip „amžinas“ variklis“…

Kokie žmonės yra mano klientai?
Sakoma, kad žmogus nuolat kinta, kinta ir jo mintys, žinios, patirtis ir įgūdžiai, kinta jo įpročiai, norai, nuomonė ir troškimai. Mano klientai yra žmonės, norintys suvokti tuos įvykusius pokyčius, nuolat kintančiame pasaulyje ieškantys galimybės sustoti ir pabūti su savimi, kad žinoti dėl ko, kaip ir kur nori eiti, ieškantys didesnio pasitenkinimo savimi ir savo aplinka.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Mano klientai gali būti tikri, jog nebus spraudžiami į kažkieno kito nustatytus rėmus 🙂 Man svarbu sukurti patikimą ir saugią, kartais šiek tiek provokuojančią ir kūrybingą, produktyvią erdvę.

Keletas atsiliepimų apie Kristinos sesijas, mokymus iš klientų?

Man patinka Kristinos koučingo sesijų stilius. Ji neskuba ir įsigilina i kliento situaciją. Dirba tokiu gyliu ir greičiu, kokį pasirenka pats klientas. Ji moka laikyti tinkamą distanciją su klientu, kurioje klientas jaučia palaikymą, bet tuo pačiu lieka atsakingas už savo sprendimus. Kristinos sesijos sukuria pokyčius, plečia sąmoningumą ir didina kliento atsakomybę. Mano nuomone, svarbu, kad šalia Kristino klientas gali būti savimi, nes ji lengvai priima skirtingus žmones ir moka jais nuoširdžiai domėtis!

Oleg Kovrikov

Sesijos primine man ir išgrynino, kur aš esu, kur turiu eiti ir kokių turiu imtis veiksmų. Sesijos privertė veikti ir galiu pasidžiaugti, kad tai davė didelę naudą. Naudą, kurios, tiesa pasakius, net nesitikėjau.
Atpažinau savyje silpnas vietas, išsigryninau suvokimą kokio gyvenimo noriu, o svarbiausia, kad iš karto ėmiausi veiksmų. Ačiū Kristinai už suteiktą motyvaciją, už naujas įžvalgas, ačiū už svaru indelį į mano asmeninius suvokimus.

Saulius Dusevičius

Kоučerė Kristina man buvo tikras atradimas! Kiekvienas susitikimas prabėga labai greitai, maloniai, o kartais ir ganėtinai linksmai. Kristina sukuria puikią atmosferą, kai nesijaučia jokios įtampos ar nepatogumo kalbant bet kuria tema. Džiaugiuosi, jog per keletą susitikimų man pavyko atrasti būdų ir įsisąmoninti kaip pakeisti savo nepageidaujamą elgesį tam tikrose situacijose. Taip pat vertinu jos gebėjimą įkvėpti bei padrąsinti, koučingo sesijų metu radau tvirtą motyvaciją eiti savo tikslo link. Sėkmės, Kristina!

Vilma Cancingerienė