Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Besidomint koučingu man kas kart pavykdavo surasti naujų jo apibūdinimų. Labiausiai man įsirėžė į atmintį šie: „pirma galvoji ko nori, o paskui kaip tai pasieksi. Noras su datomis yra tikslas. Jeigu gimė tikslas, tai žmogus turi ir potencialo.“
Skirtingose gyvenimo situacijose esame įpratę dalinti kitiems savo patarimus, tai atrodo taip organiška ir paprasta. Koučingas išmokė mane vienos, labai svarbios, taisyklės: “kieno patarimas, to ir atsakomybė”. Aš pasirinkau koučerio kelią, nes noriu, kad žmogus pats surastų sprendimą, jaustų atsakomybę siekiant tikslo ir būtų laimingas jį pasiekęs. Kaučingas mano gyvenime yra vertybė. Vertybė – dėl galimybės padėti kitiems ir sau pačiai. Vertybė žinoti ir suprasti, kad viena diena, viena mintis gali pakeisti visą tavo gyvenimą.
Mano sritis – lyderystės ir vertybių išgryninimo, profesinio ir asmeninio tobulėjimo koučingas. Dirbu su organizacijų vadovais ir jų komandomis, savo kelio ieškančiais jaunais specialistais. Esu Karjeros mentorius. Dalyvauju Karjeros mentorių programoje skirtoje studentams, dar tik pradedantiems žengti pirmuosius žingsnius savo profesinio ir asmeninio tobulėjimo kelyje.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Mano koučingo sesijos paremtos abipusiu pasitikėjimu išlaisvinant mintį, siekius ir norus. Laikas praleistas bendraujant su asmeninio tobulėjimo koučeriu gali būti puiki investicija tiems, kurie rūpinasi savo ateitimi, karjera ir nori žengti į priekį.

Keletas atsiliepimų apie Kristinos sesijas, mokymus iš klientų?

“Padėjo sudėlioti mintis, išsirinkti iš kelių variantų vieną alternatyvą ir susikoncentruoti į tikslą kuris man yra pats svarbiausias. Nebeliko jokių abejonių.”

Laura

“Tai buvo šokas! Kai suvokiau, jog beveik visą savo laiką aš leidžiu pavogti skubiems, bet nereikšmingiems darbams ir tai tiksliais, ir aiškiais klausimais padėjo man pamatyti. Suvokiau, kad aš labiausiai kenkiu pati sau ir visą savo laiką skiriu ne savo ilgalaikiams tikslams pasiekti, bet niekams, kurie tolina mane nuo jų. Suvokiau, kodėl baigiantis dienai, aš jausdavausi nelaiminga.”

Asta