Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Noriu padėti norintiems pozityviai keisti savo gyvenimą ir ateitį, būti šalia tų, kurie ieško gyvenimo prasmės ir tikslo, suteikti galimybę tiems, kurie ieško atsakymų ir naujo požiūrio.
Svarbiausias mano, kaip saviugdos specialisto, tikslas – dalintis savo žiniomis, kuriant palankesnę aplinką kiekvienos asmenybės visapusiškam augimui ir vystymuisi.
Mano specializacija ir motyvatorius – gyvenimo ir sveikatingumo saviugda – koučingas (life coaching, wellness coaching). Padedu kiekvienam, kuriam svarbu jo sveikatingumas – dvasinė, fizinė, psichologinė ir emocinė harmonija. Šioje srityje man padeda gydytojo, mokslininko ir pedagogo patirtis. Turiu mokslo daktaro laipsnį, esu LSMU Medicinos akademijos docentas, LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas.
Klientai – privatūs asmenys ir jų grupės, moksleivių, studentų, pedagogų grupės ir kolektyvai, kuriems yra svarbu sąmoningai vertinti savo realybę (sveikatingumo būklę), atrasti savo tikslus, suprasti motyvaciją bei sužinoti, iš kur semtis jėgų pokyčiams.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Sesijos įvairios kaip ir patys žmonės. Universaliais saviugdos metodais sprendžiame individualias situacijas, dažniausiai vienaip ar kitaip darančias poveikį sveikatingumui. Klientai gali tikėtis proceso kokybės, etiško bendravimo, dėmesio, supratimo ir palaikymo iš saviugdos specialisto (koučerio) pusės bei atradimų, aukštesnio lygio suvokimo ir naujų įžvalgų iš savęs. Saviugda – procesas, skirtas aiškumui, suvokimui, mokymuisi ir augimui. Norintys gali aiškiau matyti dabartį ir pozityviai pakeisti savo ateitį.
Individualios sesijos, privačios sveikatingumo saviugdos grupės, seminarai, mokymai, sveikatingumo saviugdos vasaros stovyklos moksleiviams ir studentams.