Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučinge matau galingą įrankį leidžianti padėti žmonėms lengviau atskleisti jų potencialą, prieiti prie asmeniškai jiems svarbių atsakymų ar veiksmų. Koučingas padeda tokius rezultatus pasiekti sąmoningiau ir jaučiant daugiau atradimo džiaugsmo, tai dažnai labai svarbu žmonėms. Man patinka matyti žmonėse vykstančius pokyčius koučingo sesijų metu, jų augimą. Mano klientai dažniausiai žmonės norintys tobulėti verslo, karjeros, finansų srityse, žmonės ieškantys efektyvesnių kelių savo tikslams siekti, taip pat organizacijos siekiančios ugdyti lyderystės gebėjimus, burti darnesnes komandas, kurti geresnę organizacijos kultūrą.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Stengiuosi, kad mano koučingo sesijos būtų artimos ir tinkamos konkrečiam žmogui bei atitiktų jo lūkesčius. Jeigu asmuo nori rasti kelią savo tikslų link, susidaryti veiksmų planą, atskirti pelnus nuo grūdų, mes judėsime link to kartu. Jeigu jam svarbu rasti aiškesnį atsakymą į rūpimą klausimą, apsispręsti dėl pasirinkimo keblioje situacijoje – mes kalbėsimės apie tai. Na, o jeigu svarbu tiesiog pabūti su savo mintimis, reiškiant jas garsiai – aš galiu būti tuo klausys ir darys tai nuoširdžiai.

Keletas atsiliepimų apie Jurijaus sesijas, mokymus iš klientų?

 Projekto metu šalies kultūros centrų asociacijos lyderiams – kultūros centrų vadovams teorinius ir praktinius mokymus vedė Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas Jurijus Clavas, mokymų tema „Genčių lyderystė kultūros centrų vadovų darbe“.

Mokymuose dalyvavę kultūros centrų vadovai džiaugiasi galėję susipažinti su labai harizmatišku ir įdomiu, profesionaliai mokymų temą pateikiančiu lektoriumi. Įvairūs mokymų metodai, kuriuos išmaniai taikė lektorius Jurijus Clavas leido klausytojams ne tik pagilinti savo teorines ir praktines žinias, įgyti naujų įgūdžių, sustiprinti savimotyvaciją, siekius asmeninei lyderystei, bet ir prasmingai pabendrauti, gerai praleisti laiką. Tinkamai suderintos teorinės ir praktinės mokymų užduotys seminaro dalyvius nesąmoningai įjungė į aktyvią veiklą, mokymąsi ir savianalizę.

Patiko. Geri įspūdžiai. Šiandien, kai galvoju apie sesiją, pačiam keista, kad sesijos metu buvau toks atviras su pirmą kartą sutiktu žmogumi. Šiaip nesu linkęs labai atvirauti. Stebina tai, kad sesijos metu ir likusią dienos dalį, jaučiau pakilimą, tarsi adrenalino antplūdį, lengvą euforiją. Negaliu to paaiškinti. Gal dėl to, kad tai buvo kažkas naujo, netikėto ir anksčiau nepatirto.