Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Svarbiausia save saugoti dėl savęs, – tada ir žmonėms kas nors teks“- kažkada pasakė M.Gorkis.
Išmokau branginti tiek savo, tiek  kiekvieno žmogaus gyvenimą, žvelgiu į jį su nuostaba ir dėmesiu, mėgstu stebėti ir jausti vidinį pasaulį, analizuoti situacijas, atrasti, ką siūlo gyvenimas, kartu pamatyti esamus resursus ir galimus pasirinkimus. Mano klientai-įvairaus amžiaus ir profesijų, nuo paauglių iki pagyvenusių. Didžiausią grupę sudaro 25-45 metų amžiaus žmonės, išgyvenantys vidinius konfliktus, sprendžiantys santykių problemas, ieškantys gyvenimo partnerių, sutuoktiniai krizėse, išgyvenantys prasmės ir profesinio pasirinkimo iššūkius, norintys pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Nors kiekvieno iš mūsų asmenybės ir gyvenimo situacija yra visiškai unikali, žmonės nuo seno atrado ir sukaupė žinias apie visiems mums būdingus gyvenimo dėsnius ir principus. Kviečiu ir padedu įsisąmoninti vidinę ir išorinę realybę ir tendencijas, suvokti ir spręsti vidinius konfliktus, išmokti gyventi dėmesingai ir tikslingai, mėgautis gyvenimo dovana čia ir dabar. Mokausi kognityvinės ir egzistencinės psichologijos, turiu 27 metų pastoralinio konsultavimo patirtį, todėl sesijos labai skiriasi viena nuo kitos. Dažnai mokau dėmesingo įsisamoninimo (mindfulness) ir naujo, dvasingesnio, egzistencinio žvilgsnio į gyvenimą.

Keletas atsiliepimų apie JURO sesijas, mokymus iš klientų?

“Bendraujant su Juru, pastebėjau jog, jis mane girdi geriau, nei aš pats save. Sesijų metu jaučiuosi suprastas, o Juras išdistiliuoja mano pasakytas nerimą keliančias mintis. Taip pat užduoda klausimus, kurių atsakymus radės savyje patiriu aiškumo jausmą.  Dėka darbo, kurį atlikome, kasdieniškose gyvenimo situacijose pradėjau buti ramesnis – labiau pasitikėti savimi.” 

Kęstutis

“Labai vertinu atvirą ir šiltą Juro priėmimą. Gera jausti, kad esu besąlygiškai palaikoma. Man patinka, kad sesijos neapsiriboja konkrečių problemų ir realių, praktinių sprendimų joms paieška, bet integruojami ir dvasiniai dalykai. Galiu pasakyti, kad su jo pagalba keičiasi mano požiūris, gebu pastebėti, identifikuoti ir atitinkamai spręsti kylančius iššūkius- ne instrumentiškai, o remiantis vidiniu savęs pajautimu ir pažinimu. Už tai Jurui esu labai dėkinga.”

Ieva

“Konsultacijos padeda rasti daug atsakymų į mums kylančius klausimus, gauname praktinių patarimų, kaip gyventi santuokoje, praeitas santuokos kursas padeda pritaikyti žinias kasdieniniam gyvenime.”

Paulius ir Rasa