Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Pirmiausia man koučingas yra stipri asmeninio augimo priemonė, padedanti praplėsti mąstymo ribas, pažinti save, savo tikruosius resursus, o žinant juos, atrasti ir susikurti norimus pokyčius. Mano tikslas, koučingo sesijų metu, padėti žmogui atrasti jo unikalumą, stipriąsias savybes ir pamatyti norimas situacijas iš sąmoningos “tikrojo aš” pozicijos.
Kokie žmonės yra mano klientai?
– Norintys priimti ir matyti viską taip, kaip yra (siekiantys sąmoningumo)
– Prisiimantys atsakomybę už savo veiksmus.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, netgi kiekvieną kartą kai susitinki su tuo pačiu žmogumi, sesija būna kitokia.
Kiekvienos koučingo sesijos metu, stengiuosi eiti žmogaus (kliento) tempu. Kad ir koks būtų žmogaus natūralus tempas, tame tempe mano tikslas padėti atrasti jo unikalumą, stipriąsias savybes, pamatyti norimas situacijas ir susidėlioti reikiamus veiksmus iš sąmoningos "tikrojo aš" pozicijos.

Keletas atsiliepimų apie Ivetos sesijas, mokymus iš klientų?

Sesijoje su Iveta aš nekalbėjau. Aš buvau pats pokalbis. Bene pirmą kartą gyvenime pasijutau gyva, esanti, teigianti save, susitikusi su savimi. Nuojauta kužda, kad tokį patyrimą išmintingieji vadina mistiškuoju buvimu čia ir dabar.

Reda Kei

Man patinka su tavimi dirbti, išsikalbi ir pasidaro geriau. Bet ne šiaip išsikalbi, o ir gauni atsakymus ir po truputi išsisprendžia problemos.

Justina Staniulytė

Koučingo sesija su Iveta praverė akis, suteikė daugiau jėgu eiti tinkama kryptimi! Manau, kad tai labai geras įrankis suvokti, ko tikrai nori ir dar labiau to siekti!

Mindaugas