Ignas Genys

Kontaktai

ignas@perpatirti.lt

 

“Norint pamatyti save iš šalies, kartais tereikia kitu kampu nukreipti žvilgsnį.”

Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučingo sesijas aš vadinu tikrovės pokalbiais – atvirais, tiesmukiškais ir be nuslėpimų, apie tai, kas šiuo metu svarbu. Koučingas yra efektyvus būdas įgyti papildomų atskaitos kampų, praplėsti supratimą ir tikslingai keisti ateitį. Tikiu, kad siekiant bet kokio asmeninio progreso, savęs pažinimas yra neišvengiama kelionės dalis. Savo sesijose klientams padedu vystyti savarankiškumą ir autentišką mąstymą. Dirbu su organizacijomis ir su individualiais klientais.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Koučingo sesijų metu man svarbu sukurti erdvę, kurioje tvyro palaikymas bei paskatinimas dirstelėti giliau ir surasti tikrąsias problemų priežastis. Kiekvienas susitikimas yra unikalus – kaskart nauja dinamika, naujos įžvalgos. Iš mano sesijų galima tikėtis vidinio aiškumo, taip pat praktinės naudos per veiksmus, kuriuos klientai užsibrėžia ir atlieka tęstinio koučingo metu.

Kurią koučingo specialistų mokyklą baigėte ir kada?

20-oji laida, 2016 metai.

Kokia Jūsų koučingo patirtis (praktikos metai, individualių sesijų skaičius)?

Daugiau kaip 350 individualių koučingo sesijų.

Keletas atsiliepimų apie Igno sesijas, mokymus iš klientų?

„Igno atidumas, profesionalumas ir jautrumas sesijos metu sukurdavo saugią atmosferą, kurioje buvo lengva atvirai dalintis iškylančiais (kartais – nepatogiais) gyvenimo klausimais. Nuo pat pirmos sesijos jutau didelį pasitikėjimą Ignu ir buvau maloniai nustebinta jo taikliomis ir laiku išsakytomis įžvalgomis, kurios padėjo pamatyti sprendžiamą situaciją naujoje šviesoje. Per trumpą sesijos laiką tikslingu Igno vedimu pavyko ne tik išsigryninti kertinius problemos taškus, bet ir pamatyti jų sąveiką bendrame gyvenimo kontekste (tiek asmeniniame, tiek profesiniame) bei numatyti konkrečius veiksmus tai problemai spręsti. Po sesijų jaučiu daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kur kas aiškiau suvokiu savo situaciją ir esu įgijusi didelę motyvacija judėti pokyčio link. Sesijos su Ignu išlaisvina, sustiprina ir įkvepia.“

„Ačiū už taiklius ir provokuojančius kapstytis klausimus, mane tai išjudino ir padėjo suvokti savo stiprybes. Puikiai taikyta atspindėjimo technika – net suprasdama, kokie metodai ant manęs taikomi, sugebėjau atpalaiduoti savo analitinį mąstymą kito atžvilgiu ir pasidžiaugti, kad galiu savo situaciją pamatyti kito žmogaus kampu, kas sumažino sumaištį galvoje. Po sesijos jaučiuosi stabiliau stovinti savo batuose.“

“Paprastas, lengvas pokalbis su Ignu mane nuramino. Pradėjau galvoti apie save, savo veiksmus, patirtį ir kur toliau eiti. Pradėjau iš tikrųjų veikti, nes jaučiau, kad leidžiuosi žemyn, esu išsiblaškiusi ir viskas krenta iš rankų. Tada save sustabdžiau, susiėmiau, apgalvojau ir ėmiausi veiksmų. Pašalinau kliūtis visų pirmą savo mintyse. Pradėjau stebėti laiką ir kiek per jį padarau darbų. Aplinką, kurioje gyvenu ir ką galiu joje pakeisti, kad jausčiausi komfortiškai. Taisyti klaidas ir mokytis dalykų, kurių maniau, kad norint būti laimingam nereikia. Nebespaudžiu savęs, kad padarau per mažai ir neišnaudoju laiko daug prasmingesniems dalykams. Tiesiog darau tai kas man atrodo geriausia tuo momentu ir labiau pasitikiu savimi.”

Parašyk man