Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučingas padeda išgryninti tikslus ir sudėlioti žingsnius, kaip juos vykdyti. Tai priemonė, padedanti kurti pilnavertį ir kokybišką gyvenimą. Vedu šias sesijas tam, kad asmuo savo svajones, norus pradėtų realizuoti įsivardinant konkrečiais tikslais, kuriuos siektų veiksmais, o ne žodžiais. Visuomet džiugu matyti žmogų, kuris čia ir dabar priima sprendimą, užsibrėžia savo veiksmų pirmąjį žingsnį ir pradeda veikti pats, nesiblaškant dar ir dar paklausti: ar pavyks? Svarbu veikti. Visi žinojimai yra beverčiai, jei netaikysite žinių praktikoje. Sesijas vedu individualiems klientams, parašiusiems mano tinklalapyje www.gyvenimosprendimai.lt nurodytu el. pašto adresu.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Mano vedamos sesijos yra gyvenimo (life) stiliaus. Asmenybės gyvenimo stilius susijęs su savęs ir kitų įsivaizdavimu, saviraiška, tobulėjimu, kas susiformuoja per pagrindinius gyvenimo tikslus. Kiekvienas klientas yra be galo individualus ir kiekvienas jų ateina su savo poreikiais. Sesijos pačios iš savęs yra unikalios tuo, kad vienas asmuo jaučia norą tik išsikalbėti; kitas savo problemą pamato iš kitos pusės, trečias sukuria planą kaip judėti link savo tikslo arba nežinantis ko nori, pagaliau įsivardina kokį tikslą jam siekti ir t.t. Viskas prasideda nuo pirmojo pokalbio.

Keletas atsiliepimų apie Gitanos sesijas, mokymus iš klientų?

Susitikimo metu (dėka balanso rato schemos) nustačiau mano kasdienybės “spragas” ir įsivardinau artimiausius tikslus ir priemones jiems pasiekti. – Manau, jog svarbu pačiam žinoti problemą. Žmogui svarbu, kad būtų kas klauso, nes pats su savimi nesusikalba. Kalbėdamas tarsi kitam, iš tiesų reiškia garsiai mintis ir pats išgirsta savo atsakymą, mintį, idėją. Sesijos metu pritaikiau laiko planavimą savo degantiems darbams atlikti. Svarbiausia – susidėliojau darbams prioritetus. – Atėjau kalbėtis dėl savo dukros. Tačiau pokalbio metu supratau, kad aš galiu kalbėti apie savo veiksmus, o ne suprasti kaip pakeisti dukros elgesį.