Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koks esi, tokius ir pritrauki. Tai štai, kokia aš esu, tokie ir mano klientai. Kol kas tai yra pavieniai asmenys, besidomintys naujomis prasmėmis, naujomis idėjomis, galimybėmis, siekiantys išsivaduoti iš užstrigusio, šabloniško mąstymo, norintys kurti savo unikalų gyvenimo būdą, kuriame jie yra laimingi, mylintys ir mylimi, savipakankami, realizuoti, kūrybingi, spontaniški. Būtent dėl tokio pažinimo aš esu ir būtent todėl vedu koučingo sesijas. Noriu pažinti, atrasti ir realizuoti kartu!

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Mano koučingo sesijas geriausiai atspindėtų išsireiškimas – holistinis gyvenimo koučingas (Holistic Life Coaching). Aš esu orientuota į ilgalaikį poveikį turinčius atradimus ir iš jų kylančius sprendimus. Kuo atradimas ir sprendimas yra giliau išgyventas pačio kliento, tuo universaliau jis bus pritaikytas jo gyvenime, tuo tvirčiau klientas jausis naujose situacijose ir galės susikurti tokį gyvenimą, kokio nori. Jaučiu, kad tam gali prireikti daugiau sesijų nei įprastai, tačiau kaip minėjau efektas gali būti ilgalaikis. Taip pat ne mažiau svarbus mano vedamų sesijų aspektas yra tai, kad jų metu dalinuosi savo vidine būsena, kurioje būdama, pati dažnai randu atsakymus į sau rūpimus klausimus. Dalinimasis vyksta tiesiog būnant – nepasakojant ir neaiškinant. Tikiu, kad kartais tai gali būti netgi daugiau nei pasakyti žodžiai.

Keletas atsiliepimų apie Emilijos sesijas, mokymus iš klientų?

Koučingo sesijos su Emilija padėjo man gauti daug vidinių atsakymų. Koučerė Emilija sukurią malonią ir saugią atmosferą, kurioje gali leistis į vidinę kelionę, pažinti savo norus, pamatyti savo įsitikinimus, spręsti, ką nori keisti ar išbandyti daryti kitaip. Nuostabiausia tai, kad sesija tęsiasi ir po susitikimo. Daug visko nuveiki, padarai, įgyvendini. Tiesiog atsiveria durys, kurias praeini ir gyvenimas keičiasi.

Monika

Su Emily Be (Facebook vardas) buvo labai įdomu dirbti. Sesijos buvo vedamos konstruktyviai, tačiau su pakankama laisve minčių interpretacijoms. Buvo jaučiamas individualus priėjimas prie manęs kaip asmenybės. Tai leido gimti naujoms idėjoms, kurios patį stebino! Naujos idėjos sutvarkė minčių chaosą, o tai sudėliojo prasmes pagal naujus prioritetus. Jei veikla prasminga, motyvacijos klausimas atkrenta savaime. Nuoširdžiai džiaugiuosi rezultatais!.

Gintaras