Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Vedu koučingo sesijas todėl, kad manau turinti žinių, kompetencijų ir praktinės profesinės bei gyvenimo patirties prisiliesti prie daugelio žmonių vidinių pasaulių. Iki šiol klientams buvo svarbūs gyvenimo balanso kūrimo, darnių asmeninių santykių formavimo, efektyvių studijų bei savo vaidmens profesiniame kelyje supratimo klausimai.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Klientai kreipiasi į mane pagalbos su siekiu geriau pažinti savo asmenybę, emocijas, mąstymo veikimo principus ir jiems nenaudingos elgsenos priežastis. Jų teigimu, mano klausimai ar įžvalgos padeda pažvelgti į situaciją kitu kampu, atrasti vidinę ramybę ir motyvaciją keisti tai, kas jų netenkina. Kryptingi klausimai, objektyvus problemos pamatymas ir veidrodinis atspindėjimas skatina rasti atsakymus, kuria linkme eiti toliau. Suprantu, kad kiekvienas žmogus yra individualus, su autentiškomis vertybėmis, savybėmis ir patyrimu, todėl mano tikslas rasti būdus patogiu ritmu kartu su klientu pažinti tai, apie ką nebuvo anksčiau susimąstyta, bet yra svarbu tam žmogui tobulėti. Stengiuosi ne tik klausytis, bet ir išgirsti, besąlygiškai priimti, bet ir švelniai atskleisti tai, kas jam trukdo gyventi ir nuoširdžiai bendromis pastangomis ieškoti išeičių… būti laimingesniu. Pati kaip asmenybė esu visokia: lėtesnė-greitesnė, švelnesnė-griežtesnė, rimtesnė-sąmojinga, struktūruotesnė-laisvesnė, bet visais atvejais siekiu ne paviršutiniško bendravimo, o gilesnio tyrinėjimo ir rezultatų.
 

Keletas atsiliepimų apie Aušros sesijas, mokymus iš klientų?

“Kalbant mintys šokinėja nuo vieno įvykio prie kito, tasi narstyčiau siūlų gniužulą, bet nerasčiau nei pradžios, nei galo. Tačiau žvilgsnis iš šalies sugrąžina prie siūlo pradžios – jausmo priežasties. Tarsi į rankas butų įduotas siūlas, kurio gale yra sprendimas. Man pačiai belieka sekti siūlą, išgyvenant visus jausmus, kuriuos sukūrė įvykiai ar jų grandinė. Atpildas – aiškus sprendimas. Būtent tai, ko siekiau. Sesijos struktūra labai aiški – iškeliam problemą, ją aptariam (labai gerai, kad vis sugrąžinat prie tos pačios problemos) ir nustatom tolimesnius veiksmus. Paprasta ir aišku. GRETA”

“Esu daug girdėjusi apie koučingą, tačiau niekada nebuvau bandžiusi šios technikos pati. Labai džiaugiuosi, kad būtent Aušros dėka galėjau tai išbandyti ir išgryninti man aktualius dalykus, kurie padės toliau tobulėti 🙂 Tad jeigu turi krūvą padrikų minčių, kurias sunku sudėlioti į reikiamus „stalčiukus“ galvoje arba jautiesi stovintis vietoje, rekomenduoju pasinaudoti koučingo technika ir padaryti pirmą žingsnį tobulėjimo bei augimo link. O tai tikrai bus lengva, kai su tavimi dirba tokia profesionali koučingo specialistė kaip Aušra. SAULĖ”

“Nepaprastai džiaugiuosi savo sprendimu apsilankyti būtent čia. Šiluma, jaukumas, noras ir galimybė atsiverti bei pasipasakoti. Jaučiuosi išgirsta ir suprasta. Po susitikimo išėjau susimąsčiusi, su klausimais galvoje, į kuriuos žinau kad dabar turiu įsigilinti ir svarbiausia išgirsti save. Labai didelis ačiū už visa pagalbą sunkiu gyvenimo etapu!! :))) VIKTĖ”
“Draugiška atmosfera, empatija, tikslūs ir konkretūs klausimai. Atsirado aiškumo, aiškesnių pamatymų link kur labiau koncentruotis. Labiau išsigryninau rūpimus klausimus ir kur koncentruotis. GRAŽINA”