Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Koučingo pokalbius darau, nes negaliu nedaryti. Juose randu daug gyvenimo pažinimo, suvokimo ir tikrumo. Matau, kad mano pokalbiai leidžia žmonėms padaryti kai ką labai svarbaus – pažvelgti į savo gyvenimą kitaip. Dažnai už kasdieninybės, įprastų veiksmų, reakcijų, pokalbių slepiasi kitoks, daug tikresnis ir stipresnis “Aš”. Dažnai šitas pasislėpęs „Aš“ daug geriau nujaučia tikruosius atsakymus, yra kūrybingesnis ir kupinas energijos. Sustiprindami santykį su savimi koučingo pokalbiuose atrandame daug esminių pamatinių atsakymų, daug kūrybos ir daug jėgos. Tai labai svarbu žmogui, tai labai svarbu ir man. Nes bendraudamas ne su išoriniu, o vidiniu žmogaus “Aš” , jaučiu, tarsi prisiliečiu prie kažko amžino.
Šiuo metu turi dviejų grupių klientus. Prima grupė – paprasti žmonės. Jie ieško atsakymų karjeros vingiuose, asmenybės augimo šaltinių, siekia asmeninių pokyčių, didesnio asmeninio efektyvumo, geresnių santykių su aplinkiniais ir savimi. Antra grupė – organizacijų komandos. Tai grupė žmonių, dėl profesinės ar savanoriškos veiklos, suburta kartu ir siekianti tam tikrų tikslų. Koučingas komandos nariams padeda geriau girdėti vieni kitus, suprasti ir mokytis darniai dirbti kartu, nepaisant kiekvieno skirtumų.

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Save vadinu “minkštojo” koučingo atstovu. Tai koučingas su kiek įmanoma mažesniu įsikišimu į žmogaus vidų, besąlygiškas tikėjimas žmogumi, jo gebėjimu pačiam atrasti atsakymus ir ėjimas žmogaus greičiu. Nesu vienas iš “goal” (į tikslą sutelktų) koučerių, kurie greit žygiuoja link labai konkrečių tikslų. Mano procesas galbūt iš pirmo žvilgsnio lėtesnis, kita vertus, tvaresnis ir tikresnis.
Nenoriu peršokti iš pirmo aukšto į trečią. Iš ten gali būti skaudžiau kristi. Tikiu nuosekliu ėjimu, atviru, sąžiningu, drąsai priimant viską, kas ateina kelyje.

Keletas atsiliepimų apie Andriaus sesijas, mokymus iš klientų?

 „ Pukiai, ramiai vedamas pokalbis. Tikslios įžvalgos ir klausimai, vedantys į asmenines išvadas. Padėjo įsivardinti problemą, asmeninį tikslą ir susidaryti vaizdą, kaip jo siekti.“

Jolita

 „Gerai, nes po pokalbio sužinojau ne tai, ką tikėjausi sužinoti. Supratau savo baimes. Dėl to pasidarė drąsiau.“

Justinas

“Sesija, žinoma, davė labai daug, bet tobulėjimas ilgalaikis procesas, taigi teks skirti daugiau laiko“

Greta