Pokalbiai apie gyvenimą Tėkmėje

Pokalbiai skirti sąmoningumo, jautrumo ir kokybės ieškantiems žmonėms. Tiems, kurie tiki, kad viskas (ir šviesa, ir tamsa) yra mumyse, ir tik mes atsakingi už savo būsenas, santykius ir rezultatus.

 

Santykyje gimsta kūryba, laisvė, malonumas.

Norint, kad tai įvyktų, reikia išmokti jautrumo ir sąmoningumo, nes būtent šios savybės padeda jausti ribas būnant laisvėje, padeda kurti balansą ir harmoniją. Kviečiame į online susitikimus, kurių metu Olegas perduos savo požiūrį į santykį: su savimi, su kitu, su pasauliu.

 

“Šie pokalbiai gimė iš mano koučingo ir terapijos praktikos. Taigi bus daug apie padedantį bendravimą su kitu. Mano gyvenime koučingas/terapija prasiplėtė į šeimą, muziką, architektūrą, dvasines praktikas. Todėl ir pačių pokalbių nenorėjau apriboti tik bendravimo įgūdžiais. Pokalbių metu pasistengsiu plačiai perduoti savo filosofiją, požiūrį, metodus ir būsenas. Taigi šie pokalbiai yra tiems, kuriems svarbu skirti dėmesio sau, išmokti suprasti save ir kitą, atrakinti savo talentus ir mėgautis kūryba”

– Oleg Kovrikov

Prisijungti prie online pokalbių galite bet kuriuo metu

Mokymus veda Oleg Kovrikov

 

1
Dalyvaukite iš bet kurios vietos. Jums reikalingas kompiuteris arba mobilus įrenginys (išmanusis telefonas arba planšetė) ir internetas.

2
8 ONLINE susitikimai

Trukmė 1,5 – 2 val. 

3
Susitikimai įrašomi ir visada bus galimybė juos perklausyti. Tos dienos online pokalbių įrašas Jus pasieks jau kitą dieną

 8-ių  online susitikimų  kaina  180 Eur.

 

 

Registruotis